| | |    
 

 

مجموعه لعاب مشهد از سال 1382 با هدف پیگیری از کلیه امکانات ایجاد شده و تکمیل آنها در صدد نوسازی و توسعه خود برآمده و بنابراین واحد شماره 2 این شرکت در کیلومتر 35جاده قوچان - مشهد و در قالب یک شهرکت صنعتی سرامیک شکل گرفت . در این مجموعه صنعتی ، شرکت با توجه به اهمیت مواد اولیه و فرآوری آن اقدام به ایجاد یک واحد تولید پودر میکرونیزه (شرکت سهند آساک) با ظرفیت 150.000تن در سال را نمود که با بهره گیری از سیستم های شستشو ، فلوتاسیون ، جداکننده های هوایی پیشرفته و نیز مگنت های پرقدرت کار تلخیص مواد معدنی را به عهده دارد. در حال حاضر این واحد یکی از معتبرترین و بزرگترین واحدهای تولید پودر میکرونیزه کشور می باشد .
همچنین واحد تولیدی یافته های سرامیکی پیشرفته با هدف تولید سرامیک های اکسیدی و مدرن با ظرفیت 500تن در سال در این سایت ایجاد گردید که با رسیدن به ظرفیت نهائی، سایر تولیدات سرامیکی پیشرفته با کاربرد مهندسی از جمله پوشش های سرامیکی را تولید خواهد نمود . یکی دیگر از واحدهای این مجموعه خط تولید کاشی شیشه ای (شرکت کاشی شیشه ای پرطاووس آساک) می باشد که با توجه به طراحی و کیفیت بالای آن با سایر تولیدات خارجی رقابت نموده و در سطح جهانی مطرح میباشد .
مجموعه پژوهشی پر طاووس پشتیبانی علمی مجموعه های فوق را به عهده دارد و علاوه بر پژوهش و تحقیقات در زمینه های مرتبط ، به موضوع اموزش نیز توجه داشته و تاکنون بیش از 50 رساله فوق لیسانس و دکترا در زمینه های مختلف و مرتبط با تحقیقات کاربردی در صنعت سرامیک را با همکاری دانشگاههای مختلف کشور بانجام رسانده است.
شرکت در سال 1383 موفق به اخذ گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو 9001:2000 (مدیریت کیفیت) برای تولیدات رنگ خود گردید و هم اکنون در صدد دریافت این گواهینامه برای سایر تولیدات خود میباشد . تولیدات شرکت تحت مقررات این استاندارد تولید می شود.

   
   
 

1386 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه کارخانجات صنعتی لعاب مشهد می باشد.

اجرا و پیاده سازی : شرکت فرانت

north face black friday Hologram 13s louis vuitton outlet jordan 13 barons louis vuitton outlet hologram 13s black infrared 6s michael kors black friday black infrared 6s louis vuitton outlet jordan 6 black infrared north face black friday jordan 6 black infrared jordan 13 barons michael kors outlet north face black friday jordan 13 barons michael kors black friday grey toe 13s black infrared 6s black infrared 6s beats by dre black friday uggs black friday michael kors cyber monday Nike kd vii jordan retro 11 coach black friday north face cyber monday jordan 11 legend blue jordan 6 black infrared hollister black friday jordan 13 bred coach black friday legend blue 11s michael kors outlet michael kors outlet louis vuitton outlet legend blue 11s lebron 12 sac louis vuitton